Gordion Grup

Altın Orman

Hoş Geldiniz

Hayatınıza altın gibi bir sayfa açtınız. Altın Orman’a hoş geldiniz.

Yeşile tutunup maviyle nefes almak, huzur bulmak hayatımızın en güzel yanı. Tüm bu renkleri bir arada yaşayabilmeniz için İzmir’in zirvesinde, sonsuzluğun her nefesinizde yaşanacağı, kendine ait koruluğu ile bir baş yapıt inşa ediyoruz. Uçan yolun hemen yanında ulaşımın en kolay olduğu bir lokasyona sahip olabilmeniz için tasarlıyoruz. Altın Orman 38 yıllık Gordion Grup güvencesi ile tutkularınıza cevap veren bir proje olarak hayata geçiyor.

Hoş Bulacaksınız

Kendine ait huzur veren ormanı, 28.000 m2 peyzaj ve 180.000 m2 inşaat alanıyla; kuzey, güney perspektifine sahip %80’i deniz gören 1215 konutlu, göz kamaştıran 3 bloktan oluşan, yarı olimpik havuz alanıyla size özel hissedeceğiniz bir yaşam konseptine hazır mısınız?

Hoş Yaşayacaksınız

İzmir’i bilirsiniz. İlk karşılaşmanızda tutulduğunuz şehir. Huzuruyla dans eden, sizi mutlu etmekten çekinmeyen, gündüzü ve gecesiyle 24,5 saatlik mükemmel şehir. Gökyüzüne bir ev çizseniz ve biz mutluluğu sizin için tasarlasak ancak bu kadar güzel olabilirdi.

Altın Orman İzmir, beklediğiniz her özelliğin sizi daha fazlasına taşıyacağına inandığımız İzmir’in altın projesi. Türk mutfağının en gözde lezzetlerinin sunulduğu kafelerinde ailenizi ve dostlarınızı ağırlayabileceğiniz, temiz havasıyla huzur veren barbekü ve sosyal aktivite alanlarında çocuklar gibi eğlenebileceğiniz, sosyal tesisleriyle doğayla dost, ailesiyle birlikte vakit geçirmekten keyif alanların sahip olabileceği; en taze ürünlerin sunulduğu marketi ve yarı olimpik havuz alanıyla size ait koruluğunuzda keşfe çıkıp, trafikten uzak, doğaya yakın, aynı zamanda uçan yol ve konak tünel bağlantılarıyla şehir merkezine kolaylıkla ulaşabileceğiniz kusursuz konumu; nefes almaktan zevk alacağınız yeni atmosferiniz ve yaşam profiliniz. Şimdi size soruyoruz;

Güvenliğinizin ve konforunuzun ön planda tutulduğu sizi sizden çok düşünen akıllı evinizle insan daha mutlu olmaz mı?

Alışveriş mi?

Tüm markalar evinize kadar gelmiş. Tabi siz de durur musunuz? Eviniz ve alışveriş arasında bir tercih yapmanız gerekirse hangisini seçebilirsiniz? En iyisi bir tercih yapmayın, çünkü artık hepsi bir arada.

Mutlu ve Sağlıklı Çocuklar İçin

Doğayla bütünleşmiş çocukluklar, huzurlu nesiller yetiştirebilmeniz için en önemli ayrıntılardan biridir. Altın Orman önceliğini en minik arkadaşlarına ayırmak üzere tasarlanmış bir mutluluk projesidir. Çocuklarımız sokak oyun alanlarında dilediğince zaman geçirsin, Altın Orman’da arkadaşlarıyla birlikte doğayla baş başa kalabilsin.

37 Yıllık Güven

37 yıllık yapı tecrübesi ve son mimari teknolojiyle inşa edilmiş bir güven kalesi.

Trendler gelip geçici, konfor ise hep kalıcıdır, Altın Orman bu detaylar göz önünde bulundurularak dizayn edilmiştir. Altın Orman, ütopyanıza yakın endişelerinize uzak tasarlanmış bir yapı sanatıdır.

Altın Konum

Altın Orman projesi Bornova Altındağ bölgesinde yapılacak olan en büyük alan projesidir. İzmir içerisinde emsal niteliği taşıyan projemiz, bölgenin kalkınmasında ve gelişmesinde öncü rol oynamıştır. Ayrıca ulaşım, ticaret, hastane ve kent merkezine olan yakın konumuyla daire sahibi olmak isteyen değerli müşterilerimizin ilgisini çekmektedir.

Doğa Ve İnsan Dostu Projemiz

Güneş panellerini konumlandırarak; bina teraslarımızda ve alan aydınlatmalarımızda temiz enerji kullanımına özen gösterdik, sulama ve yeşillendirme için yağmur sularını depoladık.